Praktiker'de 12 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Praktiker'de 12 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Praktiker'de 12 taksit!

Sektör / Marka: Yapı İnşaat Malzemeleri / Praktiker

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.10.2012 - 31.03.2013


Kampanya detayları:

  • Kampanya 1 Eylül – 31 Mart 2013 tarihleri arasında PRAKTİKER mağazalarından yapılacak 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Taksitli alışveriş Garanti POS'u üzerinden yapılmalıdır.
  • Kampanya kapsamında 12 taksitli satış için, mağaza satış görevlisi POS üzerinden 6 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama +6 taksit ilave edilerek kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Visa, Bonus Business,Miles&Smiles Kredi Kartları, Miles&Smiles Business ve BonusNet Banka Bonus Kartları dahildir.
  • American Express Kartlar, American Express Ticari Kartlar, Ekspres limitli işlemler, tek ödemeli işlemler, ödül kullanımları ve kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET PRAKTIKER" yazıp; kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat