Optik ve Saatçilerde 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde +3 Taksit veya 2 Ay Erteleme!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Optik ve Saatçilerde 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde +3 Taksit veya 2 Ay Erteleme! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Optik ve Saatçilerde 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde +3 Taksit veya 2 Ay Erteleme!

Sektör / Marka: Mücevherat / GENEL

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.02.2013 - 31.01.2014


Kampanya Detayları:

  • 02 Eylül 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişlerde +3 taksit veya 2 ay erteleme kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamında maksimum taksit sayısı 12 olacaktır. Taksit seçmek isteyen kart kullanıcıları +1,+2 taksit seçeneklerinden dilediğini seçebilirler.
  • Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +3 taksit ilave edilmeyecektir.(10 taksite +2 taksit veya 2 ay erteleme,11 taksite +1 taksit veya 2 ay erteleme yapılacaktır.) Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, PTT Bonus, TekstilBank Bonus, Abank Bonus ve Tekfen Bonus Card'lar dahildir.
  • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde yalnızca +3 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express Business ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Ekspres Limit, Bonus Genç ve Bonus Flexi ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyamız boyunca Garanti Bankası'na ait Bonus Card'lar ile yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için EVET OPTIK, EVET KUYUM veya EVET KUYUMCU yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat