Baumax Yapı Marketlerinde 12 taksit fırsatı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Baumax Yapı Marketlerinde 12 taksit fırsatı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Baumax Yapı Marketlerinde 12 taksit fırsatı!

Sektör / Marka: Yapı İnşaat Malzemeleri / Baumax

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 2.1.2014 - 31.1.2014


Kampanya Detayları:

 • Kampanya 02 Ocak – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya Bonus Program Üyesi bauMax Yapı Market Mağazalarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS'larında yapılması gereklidir.
 • 12 Taksitli satış için mağaza satış görevlisi POS üzerinden 6 taksiti tuşlayacak, ve devamında gelen ekranda banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine 12 taksit olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında mağaza satış görevlisi POS üzerinden 2 ila 6 taksit arası şeçeceği taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +6 taksit opsiyonunu seçebilecek ve bu işlemler sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +6 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
 • +6 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 12'dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus kartlar, Money Visa kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Amex kartlar, Bonus Business ve Miles&Smiles Business Kartlar, DenizBank, Şekerbank, INGBank, Türkiye Finans, EurobankTekfen, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, TEB Bonus kartları dahildir.
 • Amex Ticari Kartlar, Ekspres limitli işlemler, Mail order, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce "EVET BAUMAX" yazıp; bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340'a kısa mesaj göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat