Betada 18 Temmuza özel tüm ürünlerde %50 net indirim ve 100 TL ve üzeri alışverişlerde +5 taksit veya 2 ay erteleme kampanyası!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Betada 18 Temmuza özel tüm ürünlerde %50 net indirim ve 100 TL ve üzeri alışverişlerde +5 taksit veya 2 ay erteleme kampanyası! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Betada 18 Temmuza özel tüm ürünlerde %50 net indirim ve 100 TL ve üzeri alışverişlerde +5 taksit veya 2 ay erteleme kampanyası!

Sektör / Marka: Ayakkabı, Çanta ve Deri Ürünleri / Beta

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.07.2013 - 31.07.2013


Kampanya Detayları:

  • Beta Mağazaları ve www.betashoes.com'da 18 Temmuz'a özel %50 net indirim kampanyası yapılacaktır.
  • İndirim kampanyasına Ordu, Samsun ve Adana Beta mağazaları dışındaki tüm Beta mağazaları dahildir.
  • 1 - 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında Tekstil, Ayakkabı ve Kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi işyerlerimizde 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles kredi kartı, American Express, Bonus Business, Miles & Smiles Business, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, Tekstilbank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus ve Burgan Bonus dahildir.
  • Sanal POS ile yapılan alışverişlerde sadece +5 taksit uygulaması geçerli olacaktır.
  • Ekspres Limit ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadaen yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.Kampanyada 12 taksitin üzerindeki işlemlerde +5 taksit veya 2 ay erteleme ilave edilmeyecektir.
  • FLEXI kampanyaya katılımı için FLEXI sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması ;Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: "TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: "OTELE 3" şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat