Morhipo.com özel indirim kulubünde Fabrika kampanyasında, Homend saç düzelştirici hediye ve peşin fiyatına 7 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Morhipo.com özel indirim kulubünde Fabrika kampanyasında, Homend saç düzelştirici hediye ve peşin fiyatına 7 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Morhipo.com özel indirim kulubünde Fabrika kampanyasında, Homend saç düzelştirici hediye ve peşin fiyatına 7 taksit!

Sektör / Marka: Sanal Mağaza / Morhipo

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 1.7.2013 - 31.7.2013


Homend Saç düzleştirici hediye ürün kampanyası detayları:

  • Homend saç düzleştirici ürün kampanyası 22 Temmuz 2013 – 24 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Homend marka saç düzleştirici 150 TL ve üzerindeki alışverişler için hediye edilecektir. Kampanyadan faydalanmak için, ürünü sepete eklemeniz gerekmektedir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Hediye ürün kampanyasına; Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, diğer banka Bonus kartları, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar dahildir.

7 taksit kampanyası detayları:

  • 1 Temmuz 2013 - 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında tüm Bonus, Miles&Smiles kredi kartları ve American Express Card ile yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde 7 taksit kampanyası yapılacaktır.
  • 10 taksit kampanyası kapsamında, 5 taksitli alışverişlere +5 taksit eklenecektir. Maksimum taksit sayısı 7 olacaktır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Card, Bonusnet Bankaları, Bonus Business, Miles & Smiles Business ve American Express Business Card dahildir.
  • Ekspres Limit, sanal kartlar, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI'nin +5 taksit kampanyasına katılımı için EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması ; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat