Façonnableda 500 TL Üzeri Alışverişlerde Ekstra 500 Mil Ayrıcalığı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

 Façonnableda 500 TL Üzeri Alışverişlerde Ekstra 500 Mil Ayrıcalığı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Façonnableda 500 TL Üzeri Alışverişlerde Ekstra 500 Mil Ayrıcalığı!

Sektör / Marka: Giyim / Façonnable

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 15.03.2014 - 30.06.2014


Kampanya Detayları:

15 – 23 Mart 2014 tarihleri arasında Façonnable Mağazaları'nda "Miles & Smiles'a özel 500 TL üzeri alışverişlerde ekstra 500 Mil ve 7 taksit" kampanyası gerçekleştirilecektir.

Ekstra 500 Mil Puan Kampanya Detayları:

 • Ektsra 500 mil kampanyası 15 – 23 Mart 2014 tarihleri arasında Garanti Bankası POS'undan ve Miles&Smiles Kredi kartları program üyesi Façonnable Mağazaları'nda yapılan tek ödemeli ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 • Ekstra mil kampanyası dahilinde 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemeli alışverişlerde ekstra 500 mil hediye edilecektir.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla 1 kez yararlanabilecek olup bir müşteri kampanya dahilinde en fazla ekstra 500 mil kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan ekstra mil puanlar 28 Mart 2014 tarihinden sonraki ilk ekstreye yansıyacaktır.
 • Kampanyaya Miles & Smiles kredi kartları dahildir.
 • Kampanyaya Miles & Smiles business kredi kartları dahil değildir.

7 taksit Kampanyası Detayları:

 • 15 Şubat- 30 Haziran 2014 tarihleri arasında Faconable Mağazaları'nda +3 taksit kampanyası kapsamında 2-3-4 taksitle yapılan işlemlere seçmeli olarak +3 taksit eklenerek toplamda maksimum 7 taksit yapılacaktır.
 • Kampanya dahilindeki işlemler Garanti posundan geçmelidir.
 • Bonus, Money Bonus, Flexi, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus +3 taksit kampanyasına dahildir.
 • Bonus Flexi, Bonus Genç, Sanal ve kontör kartlar ve Ekspress limit ile yapılan işlemler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için "EVET FACONNABLE" yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım sms'nin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen smsler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu nosundan gönderilmelidir. Detaylı bilgi www.flexi.com.tr'dedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Detaylı bilgi www.bonus.com.tr ve www.americanexpress.com 'da.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat