Altınbaşta 12 Taksit
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Altınbaşta 12 Taksit Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Altınbaşta 12 Taksit

Sektör / Marka: Mücevherat / Altınbaş

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 3.9.2012 - 31.1.2014


Kampanya Detayları

  • 12 taksit kampanyası 01 Haziran 2013 – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında Bonus üyesi Altınbaş Mağazaları'nda geçerlidir.
  • Tüm Garanti Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus Card, Miles&Smiles kredi kartları, American Express, ve Ticari Kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya dahilinde 2 ve 6 taksitli işlemlere +6 taksit eklenecektir. Maksimum taksit sayısı 12 olacaktır. Taksit seçmek isteyen kart kullanıcıları +1,+2,+3,+4,+5 taksit seçeneklerinden dilediğini seçebilecek ve Genel Kuyum-Optik-Saat kampanyasından faydalanacaklardır. (100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit veya 2 ay erteleme)
  • 2 ve 6 taksitli alışverişlerin kart hamili slip nüshasında "Tebrikler Kampanyamızdan yararlandınız." şeklinde slip mesajı çıkacaktır.
  • Ekspres Limit, Bonus Genç ve Bonus Flexi ile yapılan işlemler +6 taksit kampanyasına dahil değildir.
  • Sanal pos ile yapılan işlemlerde sadece +6 taksit kampanyası geçerlidir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan telefon numarasından "EVET ALTINBAŞ" yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanya katılım SMS'i sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması ; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat