Yataş'ta Peşin Fiyatına 12 Taksit Ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Yataş'ta Peşin Fiyatına 12 Taksit Ve 2 Ay Erteleme Fırsatı! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Yataş'ta Peşin Fiyatına 12 Taksit Ve 2 Ay Erteleme Fırsatı!

Sektör / Marka: Mobilya / Yataş

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.04.2012 - 30.06.2012


Kampanya Detayları:

  • Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2012 tarihleri arasında anlaşmalı Miles&Smiles kredi kartı üyesi Yataş bayilerinde geçerlidir.
  • Yataş'ta 2500 TL ve üzeri alışverişlerde LCD TV veya beyaz eşya hediye kampanyası vardır. Kampanya 30 Haziran tarihine kadar geçerlidir. Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlara özel 12 taksit ve 2 ay erteleme kampanyaya dahildir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti American Express, Teb Bonus, Deniz Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus ve Bonus Business Card'lar dahildir.
  • Kampanyaya mail order ve sanal POS'lar dahildir.
  • Shop&Miles Business Kartlar ve American Express Business Card'lar ve Ekspres Limit'le yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bu kartlarımıza mağazanızda uyguladığınız standart taksit sayısı uygulanacaktır.
  • Flexi Card'ların kampanyaya katılımı için EVET YATAS yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi Card kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Kampanyada 12 taksit uygulaması, 4 taksitli alışverişlere 8 taksit ilave edilerek gerçekleştirilecek. Bu işlemler 2 ekstre dönemi ertelenecektir. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanya, Miles&Smiles kredi kartı üyesi anlaşmalı Yataş bayilerinde Garanti Bankası POS cihazı kullanılarak yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat