morhipo.com'da 50 TL ve üzeri işlemlerde %25 hediye çeki, peşin fiyatına 10 taksit ve 2 ay öteleme
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

 morhipo.com'da 50 TL ve üzeri işlemlerde %25 hediye çeki, peşin fiyatına 10 taksit ve 2 ay öteleme Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

morhipo.com'da 50 TL ve üzeri işlemlerde %25 hediye çeki, peşin fiyatına 10 taksit ve 2 ay öteleme

Sektör / Marka: Giyim / Morhipo

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 13.6.2012 - 13.7.2012


13 Haziran-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında morhipo.com'da " Miles&Smiles Kredi Kartı'na özel 50 TL ve üzeri işlemlerde %25 hediye çeki, peşin fiyatına 10 taksit ve 2 ay öteleme" kampanyası yapılacaktır.

KAMPANYA DETAYLARI:

  • Kampanya dahilinde morhipo.com'dan Miles&Smiles Kredi Kartı ile tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri taksitli işlemlerde %25 hediye çeki kazanılacaktır. Hediye çekleri sipariş tarihinden itibaren 15 gün sonra müşterinin morhipo hesabına tanımlanıyor ve kazanıldığı tarihten itibaren 1 ay süre ile kullanılabilir olacaktır.
  • Kampanya dahilinde max 100 TL hediye çeki kazanılabilir.
  • Hediye çeki veya kupon kullanılarak yapılan işlemler, hediye çeki kampanyasına dahil olmayacaktır.
  • Kampanya süresince Miles&Smiles Kredi Kartı'na özel 6, 7 ve 10 taksit imkanı sunulacaktır. 6 taksit, +4 taksit kampanyası ile beraber 2+4 olarak, 7 taksit, +4 taksit kampanyası ile beraber 3+4 olarak, 10 taksit, +4 taksit kampanyası ile beraber 6+4 olarak uygulanacaktır.
  • +4 taksit kampanyası, tüm Bonus Cardlar için tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Flexi, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, PTT Bonus, TekstilBank Bonus, Abank Bonus ve Tekfen Bonus Cardlar dahildir.
  • American Express ve Miles&Smiles Kredi Kartı 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde kampanyaya dahildir.
  • 2 ay öteleme kampanyası, 3 ve 6 taksitli işlemlerde geçerli olup, tek çekim ve 2 taksitli işlemlerde geçerli olmayacaktır. 2 ay öteleme kampanyasına Garanti Bonus, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, American Express, American Express Business Card, Sanal Kartlar, Flexi, Denizbank Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, PTT Bonus, TekstilBank Bonus, Abank Bonus ve Tekfen Bonus Card'lar dahildir.
  • FLEXI'nin +4 taksit kampanyasına katılımı için EVET yazıp bir boşluk bırakıp GIYIM yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra, 2 ay öteleme kampanyasına dahil olabilmesi için EVET yazıp bir boşluk bırakıp MORHIPO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. FLEXI kampanya uygulamaları www.flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat