Stefanel'de %10 Stefanel hediye çeki ve 8 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Stefanel'de %10 Stefanel hediye çeki ve 8 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Stefanel'de %10 Stefanel hediye çeki ve 8 taksit!

Sektör / Marka: Giyim / Stefanel

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.07.2012 - 31.01.2013


%10 Stefanel hediye çeki Kampanyası Detayları:

 • %10 Stefanel hediye çeki kampanyası 1 Temmuz 2012 - 31 Ocak 2013 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartları üyesi Stefanel mağazalarında yapılan tek ödemeli ve taksitli 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • İndirimli ürünler de kampanyaya dahildir.
 • %10 Stefanel hediye çeki, kampanyanın geçerli olduğu Stefanel mağazalarında kazanılacak, aynı ay içinde kazanılan bonuslar aynı ay sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • %10 Stefanel hediye çeki kampanyasına sadece tüm garanti Bonus dahildir.
 • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET STEFANEL yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • %10 Stefanel hediye çeki, aynı ay içerisinde Miles&Smiles Kredi Kartı ve American Express® Card ile yapılacak bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişte hediye çeki ve slip ibrazı ile geçerli olacaktır.
 • 100 TL ve üzeri alışverişlerde, alışverişin %10'u tutarında hediye çeki kazanılacaktır. Kazanılan %10 Stefanel hediye çekinin aynı ay içerisinde kullanılması gerekmektedir, geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Stefanel hediye çeki bir sonraki alışverişte kullanılabilir. Stefanel hediye çeki, kazanıldığı alışverişte indirim olarak kullanılamaz.
 • Miles&Smiles kredi kartları, Shop&Miles kartlar, American Express® Card, American Express Gold Card, The Platinum Card ve The Centurion Card kampanyaya dahil; iade, puan kullanılarak yapılan işlemler, dahil değildir.

8 taksit Kampanya Detayları

 • 8 taksit kampanyası 1 Temmuz - 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Miles&Smiles üyesi Stefanel mağazalarında geçerlidir Kampanya kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere +5 taksit eklenecektir. Müşterinin taksit seçebilme yada taksit kullanmama hakkı bulunacaktır.
 • Kampanyaya Tüm Bonus, Miles&Smiles kredi kartları, American Express ve diğer banka bonusları dahildir.
 • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET STEFANEL yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat