Il Divo Miles&Smiles Kredi Kartı sponsorluğunda İstanbul'da!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1 Aralık – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Il Divo Miles&Smiles Kredi Kartı sponsorluğunda İstanbul'da! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Il Divo Miles&Smiles Kredi Kartı sponsorluğunda İstanbul'da!

Sektör / Marka: Diğer / ilDivo

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.08.2012 - 27.09.2012


Tarih: 27 Eylül 

Yer:Turkcell Kuruçeşme Arena

Konser biletleri Miles&Smiles kredi kartı ve American Express Card* sahiplerine %30 indirim ayrıcalığı ile…

Hem sesleri hem görüntüleri ile klasik eserlere yeni yorumlar getiren ve geçtikleri tüm ülkelerde hayran sayılarını milyonlara ulaştıran IL DIVO, 2012 Dünya Turnesi kapsamında, yüksekten uçanlar kulübü üyelerine dünyanın milini kazandıran Miles&Smiles Kredi Kartı ana sponsorluğunda Türkiye'ye geliyor.

Bir Fransız, bir İtalyan, bir İspanyol ve bir İsviçreli'den oluşan grup, 27 Eylül Perşembe 2012 günü Miles & Smiles Kredi Kartı ana sponsorluğunda Turkcell Kuruçeşme Arena'da olacak!

Hayranların sevdiği eski şarkılarının yanı sıra yeni albümleri Wicked Game'in şarkılarını da tanıtan turneyi yaratıcı yönetmen Brian Burke tasarladı. (Las Vegas Caesars Palace'da sahneye konan 'La Reve' ve Celine Dion'un 5 yıl boyunca süren 'A New Day''in de yaratıcı yönetmeni)

Yakın zamanda BRITS Klasikler tarafından Son On Yılın Sanatçısı seçilen Il Divo, 26 milyondan daha fazla albüm satan ve klasik crossover tarzının öncüsü olarak son yılların uluslararası müzikal başarısı. Onların çığır açan başarıları vokal müziğe yepyeni bir soluk getirdi ve grup 33 ülkede 150 altın ve platin plak kazandı. İlk dört albümleri Il Divo, Ancora, Siempre ve The Promise uluslararası arenada 50 müzik listesinde 1.sıraya çıktı.

Il Divo şöhretiyle yetinebilir. Fakat bu hiçbir zaman onların tarzı olmadı. İşte bu yüzden İl Divo'nun hikayesi Wicked Game ile yeni ve heyecan verici bir bölüme doğru ilerliyor. Il Divo en sevdiği işi yapmayı, yani müziğini dünyaya taşımak için yola çıkmayı ve Miles&Smiles Kredi Kartı ana sponsorluğunda Türk izleyiciler ile buluşmayı dört gözle bekliyor.

*American Express Card sahipleri indirimli konser biletlerini almak için American Express Seyahat ve Concierge Hattı'nı arayabilirler : 0212 3102315

Il Divo'yu daha yakından tanımak için: www.ildivo.com/uk

Bilet almak için: www.biletix.com/etkinlik/NKKRZ/ISTANBUL/tr


Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat