Demirdöküm'de M&S'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit!
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

KAMPANYALARDA ARA

Demirdöküm'de M&S'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit! Kredi kartı başvurusu Miles&Smiles
Bu Kampanyayı Paylaş!
 
Bu kampanyanın süresi dolmuştur! Güncel kampanyalar için tıklayın

Demirdöküm'de M&S'a özel 100 TL ve üzeri alışverişlerde +4 taksit!

Sektör / Marka: Isıtma ve Soğutma Sistemleri / Demirdöküm

Nasıl Kazanırım:

Katılmak İçin:

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 01.12.2014 - 31.01.2015


Kampanya Detayları:

  • Kampanya 01 Ocak 2015 - 31 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir
  • Kampanya dahilinde; +4 taksit 100 TL ve üzeri 2 ile 5 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında +4 taksit ilave edilmesi sonrası oluşabilecek en fazla taksit sayısı 9'dur.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Demirdöküm bayisi olarak tanımlı, Bonus Üyesi Garanti POS'undan yapılması gereklidir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Happy Finans Card, Bonus Business, Burgan Bonus Card ve ABank Bonus Card'larla yapılan alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya Bonus Flexi, Bonus Genç Kartlar, Miles & Smiles Kredi Kartı, Miles & Smiles Business Kredi Kartı, Garanti American Express, Garanti American Express Business, TEB Bonus Business, Fibabanka Bonus, Vadeli taksit işlemleri ile yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için " EVET ISITMA " yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden " TAKSIT " yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: " TAKSIT 6 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için " OTELE " yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: " OTELE 3 " şeklinde) 3340'a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50 - 1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 - 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 - 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 9 aylık ek taksit yada öteleme talep edilebilir.

Miles&Smiles Kredi Kartınız yoksa başvurmak için tıklayın!

Miles&Smiles Kredi Kartı kampanyalarını Facebook’ta takip etmek için tıklayın!
Euro.Message madebycat