W Istanbul %10 İndirim
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

01 Ekim – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

Yaldızlı kubbe ve minarelerin çevrelediği şehirde göz alıcı bir ihtişam... Bir yanda modern iş hayatının dinamizmi ile dünyanın gözde şehri; diğer yanda tarihiyle bambaşka bir şehir. W Istanbul'da her iki dünyanın keyfini süreceksiniz. Görkemli binaların W yorumu ile modern zaman maceraperestlerinin hizmetine sunulduğu bu benzersiz mekanda; bahçe veya teraslı, wi-fi bağlantılı, özel W yataklı, sürprizli ve zevkli konfor detayları ile donatılmış oda ve suitlerinde kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Akaretlerin ışıltılı atmosferini en iyi yansıtan ve günün yoğun iş temposundan uzaklaşarak iyi vakit geçirmek isteyenlerin en keyifli kaçış noktası W Istanbul; muhteşem konforu, sıcak ve göz alıcı konseptiyle misafirlerini şımartıyor.

* Otel indirimlerinden yararlanılabilmesi için rezervasyonların Seyahat ve Concierge Hattı (0212 310 2323) üzerinden yapılması gerekmektedir.
* İndirimler özel günlerde geçerli değildir, farklı promosyonlarla birleştirilemez.
* Seyahat ve Concierge hizmetleri be Travel tarafından verilmektedir. be Travel, be Group şirketidir.

Euro.Message madebycat