St Pancras Spa ve Melogy Male Grooming, Londra
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi

1 Nisan – 30 Haziran 2013

Sauna, buhar odaları, Viktoryan tarzda dekore edilmiş banyolar ve Health Club ile St Pancras Oteli'nin lüksünü yaşayacağınız bu şaşaalı Spa deneyimi size tam bir dinlenme ve yenilenme olanağı sunuyor. Otel içerisinde yer alan ve Londra'nın en iddialı erkek bakım hizmetlerinden birini sunan Melogy Male Grooming'de ayrıcalıklı bir karşılama sizi bekliyor.

Size özel ayrıcalıklar

  • Pazartesi-Perşembe arası yapacağınız Spa rezervasyonlarına ek olarak 70 GBP'lik bir uygulama daha kazanırsınız
  • Cuma & Cumartesi günlerindeki rezervasyonlarınızda, hediye bir Spa ürünü – 75 GBP'lik Eau Egyptienne saç ve vucut spreyi (hediye değişiklik gösterebilir) kazanır, şampanya ikramıyla ağırlanırsınız
  • Melogy Erkek Bakım Salonu'ndaki uygulamalardan %20 indirimle yararlanabilirsiniz.

Spa deneyimi fiyatları 175 GBP'den başlar. Rezervasyonlar müsaitliğe gore alınacaktır. Başka promosyonlarla birleştirilemez. Ücretsiz Spa uygulama hediyesi değişiklik gösterebilir. Rezervasyon için katılım bedelinin tamamının ödenmesi greklidir, uygulamadan 24 saat önce iptal edilmeyen rezervasyonların katılım bedeli iade edilemez.


Miles&Smiles American Express Platinum ve Privé sahiplerine özeldir.


Tüm ayrıcalıklarla ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için Seyahat ve Concierge Hattı'nı (0212 310 23 23) arayabilirsiniz.Tüm seyahat ve concierge hizmetleri be travel tarafından verilmektedir.

Euro.Message madebycat