Yeni faiz oranı
Kapat

Başvuru için dilerseniz bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım!

Yükleniyor
Miles&Smiles kredi kartınız yoksa şimdi almanın tam zamanı!

1-28 Şubat 2017 tarihleri arasında Miles&Smiles kredi kartına yapacağınız başvurudan 5000 hoş geldin mili kazanmak için Miles&Smiles American Express kartınızı kullanmanız yeterlidir.
Detaylı bilgi için tıklayınız

Miles&Smiles kredi kartından 5000 hoş geldin mili</strong>
Gizlilik Sözleşmesi
 • Faiz ve Ücretler Tablosu
  Akdi Faiz %2,22 Dönem borcunuza minimum ödeme tutarı veya üstünde ödeme yaparsanız, kalan hesap bakiyesine bu faiz oranı uygulanır.
  Gecikme Faizi %2,72 Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen aylık faiz oranıdır.
  Nakit Avans Faizi %2,22 Kartınızla yaptığınız nakit çekim işlemleri için işlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar işletilecek aylık faiz oranıdır.
  Limit Aşım Faizi %2,22 Borç bakiyenizin, kartınıza tahsis edilen limiti aşması halinde günlük olarak limiti aşan tutara uygulanan akdi faiz oranıdır.
  Nakit Avans Ücreti
  Yurt içi Bankamızdan %3,2 + 5 TL diğer bankalardan %3,2 +7 TL
  Yurt dışı % 3,2 + 3 USD, % 3,2 + 2 EUR
  Kartınızla yaptığınız her bir nakit çekim işlemi başına alınacak ücrettir. Bu ücret nakit çektiğiniz yere (otomatik vezne, şube vb.) göre değişiklik gösterebilir.
  BSMV(Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) %5 Yasa gereği alınır. Faiz, ücret ve komisyon tutarları üzerinden hesaplanır.
  KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %15 Yasa gereği alınır. Faiz tutarları üzerinden hesaplanır.
  Gecikme bildirim ücreti 3 TL'dir.Kayıp/çalıntı nedeni ile kartlarınızın 1 takvim yılı içinde 3 ve üzeri adetten fazla değişmesi durumunda müşteri bazında 7,5 TL ücret yansıtılacaktır. Ek kartlar da uygulamaya dahildir. Ödeme komisyonu, 100 TL üzeri vergi/SGK ödemeleri için %1,5 oranında güncellenecektir.
Euro.Message madebycat